RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2B-50200-34 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2B-50200-34 14 Inch Stainless Steel Rack Half Size Oven
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2B-50200-34 |
| Manufacturer Part # | 2B-50200-34 |
| Height | 0.1" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 21" |
| Weight | 3.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2B-50200-34 Rack Half Size Ovens
