RestaurantSupply.com is your trusted source for Hoshizaki ice machine parts and accessories.
- Authorized Hoshizaki dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hoshizaki 2A8598G01 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 2A8598G01 7.95 Inch Bin Control with White JST Connector
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 2A8598G01 |
| Manufacturer Part # | 2A8598G01 |
| Height | 3" |
| Width | 7.95" |
| Depth | 10.1" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 2A8598G01 Bin Control With White Jst Connector
