Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints aftermarket commercial refrigeration parts and accessories.
- Engineered to match existing AllPoints units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket AllPoints 2A5192-07 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 2A5192-07 60 Inch Gasket Door for Hoshizaki Refrigeration
| Fits with Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 2A5192-07 |
| Manufacturer Part # | 2A5192-07 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 18" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 2A5192-07 Gasket Door (60" X 23")
