RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 2A5192-03 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 2A5192-03 10 Inch Gasket Door OEM Food-Safe Material
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 2A5192-03 |
| Manufacturer Part # | 2A5192-03 |
| Height | 2.05" |
| Width | 10.2" |
| Depth | 12.3" |
| Weight | 0.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 2A5192-03 Gasket Door
