RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints ice machine parts and accessories.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 2A5192-02 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 2A5192-02 25 1/2 Inch X 30 1/2 Inch Gasket Replacement
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 2A5192-02 |
| Manufacturer Part # | 2A5192-02 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 17" |
| Weight | 1.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 2A5192-02 Gasket Ref (25 1/2" X 30 1/2")
