RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 29969.7159 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 29969.7159 8.95 Inch Dual Batch Electric Coffee Brewer Stainless Steel
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 29969.7159 |
| Manufacturer Part # | 29969.7159 |
| Height | 2.9" |
| Width | 8.95" |
| Depth | 9.95" |
| Weight | 0.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 29969.7159 Cba 120v Dual/sgl 2 Batch 1g
