RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 29539 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe 29539 Width 2.95 Inch Shaft Assembly with Bearings for MP550
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 29539 |
| Manufacturer Part # | 29539 |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 18" |
| Weight | 0.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 29539 With Bearings, Robot Coupe Mp550
