RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 29364 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe 29364 2.25 Inch Magnetic Switch OEM Component Durable Electric
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 29364 |
| Manufacturer Part # | 29364 |
| Height | 0.75" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 9.35" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 29364 Robot Coupe Blixer 6v R4n R6(n Vn)
