RestaurantSupply.com is your trusted source for Carter Hoffmann meal delivery carts.
- Authorized Carter Hoffmann dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Carter Hoffmann 29038-0317 meal delivery carts
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Carter Hoffmann 29038-0317 19 3/4 Inch Door Top Poly Chip Warmer with Descriptors
| Manufacturer | Carter Hoffmann |
|---|---|
| Model Number | 29038-0317 |
| Manufacturer Part # | 29038-0317 |
| Height | 2.25" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 19.75" |
| Weight | 2.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Carter Hoffmann 29038-0317 Length 9 1/4", 235 Mm, Width 19 3/4", 502 Mm
