RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 28611 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe 28611 10 Inch Bowl Lid Airtight Plastic Food Sealing Lid
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 28611 |
| Manufacturer Part # | 28611 |
| Height | 3.6" |
| Width | 10.4" |
| Depth | 10.65" |
| Weight | 1.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 28611 Bowl Lid
