RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco drawer warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 2824-4110-1110 drawer warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 2824-4110-1110 10 3/4 Inch Length Locking Latch Chrome-Plated with Keys
| Manufacturer | Standard Keil |
|---|---|
| Model Number | 2824-4110-1110 |
| Manufacturer Part # | 2824-4110-1110 |
| Height | 1" |
| Width | 3" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Standard Keil 2824-4110-1110 Length 10 3/4", 273 Mm, Includes Cylinder Lock Keys And Strike, Plating Chrome-plated, Type Locking, Offset Handle, Screw Centers 4 5/8", 5/8", 117 Mm, 16 Mm, R42-9175-xc
