Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket uninsulated beverage dispensers.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 280984-5 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 280984-5 24-1/2 Inch X 25-1/2 Inch Door Gasket Mag Base Gray
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 280984-5 |
| Manufacturer Part # | 280984-5 |
| Height | 0.7" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 24" |
| Weight | 1.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 280984-5 Gasket 24-1/2" X 25-1/2", Gray Retainer Mounted, Mount Screw / Retainer Mount, Mag 7/16" Base 3/4" 3/4" High, Hobart
