RestaurantSupply.com is your trusted source for Hamilton Beach juicers bar blenders and milkshake machines.
- Authorized Hamilton Beach dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hamilton Beach 280004700 juicers bar blenders and milkshake machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hamilton Beach 280004700 1.5 Inch Bearing Shaft Plastic White Glass Washer
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | 280004700 |
| Manufacturer Part # | 280004700 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach 280004700 Color White, Material Plastic, Inner Diameter 1/2", 13 Mm, Outer Diameter 1 3/8", 35 Mm, Instructions Included Y
