Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 2790-174 8 Inch Tube Connector Black for Beverage Systems
Item:
#1459246
Technical details
| Manufacturer | Concordia Coffee Company |
|---|---|
| Model Number | 2790-174 |
| Manufacturer Part # | 2790-174 |
| Height | 1.45" |
| Width | 8" |
| Depth | 9.25" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 2790-174 8 Inch Tube Connector Black for Beverage Systems
