RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Middleby Marshall units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Middleby Marshall 27384-0011 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 27384-0011 8 Inch Motor Drive Electric for PS570 Conveyor Ovens
| Fits with Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 27384-0011 |
| Manufacturer Part # | 27384-0011 |
| Height | 8" |
| Width | 8" |
| Depth | 15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 27384-0011 Motor Drive Ps570 Sb 1350 1