RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 273750003 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 273750003 7 Inch Corrosion Resistant Electric Heating Coil
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 273750003 |
| Manufacturer Part # | 273750003 |
| Height | 3.05" |
| Width | 7" |
| Depth | 10.4" |
| Weight | 1.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 273750003 Element Htg 380v 4500w Coil
