RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 27231.0001 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 27231.0001 9.35 Inch Cover Motor Black
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 27231.0001 |
| Manufacturer Part # | 27231.0001 |
| Height | 5.9" |
| Width | 9.35" |
| Depth | 9.55" |
| Weight | 0.85 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 27231.0001 Cover Motor Black
