RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 272-BRY-0030-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 272-BRY-0030-S 3.75 Inch Deflector Cheese Stainless Steel with Precise Control
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 272-BRY-0030-S |
| Manufacturer Part # | 272-BRY-0030-S |
| Height | 2.35" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 25" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 272-BRY-0030-S Deflector Cheese 25.12 Dom
