RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 27170-0236 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 27170-0236 4 Inch Smoke Test Candle for Ventilation Testing
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 27170-0236 |
| Manufacturer Part # | 27170-0236 |
| Height | 1.4" |
| Width | 4" |
| Depth | 4.55" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 27170-0236 Tool 30 Sec. Smoke Test Candle
