- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie 26509-1 9.55 Inch Electric Heating Element Stainless Steel
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 26509-1 |
| Manufacturer Part # | 26509-1 |
| Height | 3.65" |
| Width | 9.55" |
| Depth | 13.85" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 26509-1 Heating Element 120v 525 Watt
