Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 25MO3A-703 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 25MO3A-703 3.5 Inch Gas Valve Dual Solenoid with Accessories
| Fits with Manufacturer | White Rodgers |
|---|---|
| Model Number | 25MO3A-703 |
| Manufacturer Part # | 25MO3A-703 |
| Height | 2.7" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
White Rodgers 25MO3A-703 Dual Gas Solenoid Valve 3/8" Fpt Gas In/out (qty 3) Lp, White Rodgers 120v, (note For Nat. Use H904 S-209 # 54-1052 Valve., Vulcan Grill Series 900a Gdc Mgg-a., Wyott Grill Series Gg.
