RestaurantSupply.com is your trusted source for Imperial commercial restaurant ranges.
- Authorized Imperial dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Imperial 25145 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Imperial 25145 3.5 Inch Kick Plate Gas Stainless Steel Durable Protection
| Manufacturer | Imperial |
|---|---|
| Model Number | 25145 |
| Manufacturer Part # | 25145 |
| Height | 2" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 34" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Imperial 25145 Ihr Kick Plate (stainless Steel)
