Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Waring/Qualheim commercial food preparation blender parts and accessories.
- Authorized Waring/Qualheim dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Waring/Qualheim 24367-09 commercial food preparation blender parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Waring/Qualheim 24367-09 5.25 Inch Outer Lid Cover for Waring Blenders
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | 24367-09 |
| Manufacturer Part # | 24367-09 |
| Height | 1.5" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim 24367-09 Outer Lid Cover Fits 4-3/4" Opening, For Center Flip Lid Use # 28-1376, Used With # 32-1184 Plastic Container Jar, Waring Blender 34bl91 35bl15 36bl69 36bl74 36bl93
