RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 24208-1075 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 24208-1075 79 Inch Trim Right Hand Aluminum
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 24208-1075 |
| Manufacturer Part # | 24208-1075 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1" |
| Depth | 78" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 24208-1075 Material Aluminum, Length 79", 2007 Mm
