Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Waring/Qualheim juicers bar blenders and milkshake machines.
- Authorized Waring/Qualheim dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Waring/Qualheim 23934 juicers bar blenders and milkshake machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Waring/Qualheim 23934 Bearing Holder for Waring Blending Assembly 261964
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | 23934 |
| Manufacturer Part # | 23934 |
| Height | 2.13" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim 23934 Waring Bearing Holder, For Use With 261964 Blending Assembly., Waring Cb10 Cb15
