RestaurantSupply.com is your trusted source for Kolpak walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Kolpak dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Kolpak 236141075 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Kolpak 236141075 8 Inch Handle Polish Ed Chrome Stainless Steel
| Manufacturer | Kolpak |
|---|---|
| Model Number | 236141075 |
| Manufacturer Part # | 236141075 |
| Height | 6.3" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 16.75" |
| Weight | 4.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Kolpak 236141075 Handle 1239 Polish Ed Chr
