RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King other white china dinnerware.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 23046 other white china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 23046 2.85 Inch Right Hand Bracket Hinge Corrosion Resistant
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 23046 |
| Manufacturer Part # | 23046 |
| Height | 1.7" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 3.3" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 23046 Bracket Hinge Rh

