RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer commercial deep fryers.
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 22A687 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 22A687 Controller Temperature Compact OEM Design - Electric
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 22A687 |
| Manufacturer Part # | 22A687 |
| Height | 2.3" |
| Width | 4.65" |
| Depth | 4.8" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 22A687 Controller Temperature
