FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer commercial deep fryers.
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 22A599-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 22A599-C 6.75 Inch Deep Fryer Comp Cook 14 lbs output with stainless steel
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 22A599-C |
| Manufacturer Part # | 22A599-C |
| Height | 2.7" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 10.6" |
| Weight | 1.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 22A599-C Comp Cook 23 P3 14 Pfc Ff U23
