RestaurantSupply.com is your trusted source for Ultrafryer commercial deep fryers.
- Authorized Ultrafryer dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ultrafryer 22A410 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrafryer 22A410 9.45 Inch Cable Carrier Bus for Food Service Operations
| Manufacturer | Ultrafryer |
|---|---|
| Model Number | 22A410 |
| Manufacturer Part # | 22A410 |
| Height | 1.3" |
| Width | 9.45" |
| Depth | 10.2" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrafryer 22A410 Cable Carr Buss Pnp
