RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 228930 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 228930 4.25 Inch OEM Channel Gasket Durable Elastomer Black Finish
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 228930 |
| Manufacturer Part # | 228930 |
| Height | 1.85" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 21.05" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 228930 Kit Channel Gasket
