RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 224346 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 224346 Gas Ram 3.2 Inch Adjustable 650N Guard Stainless Steel
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 224346 |
| Manufacturer Part # | 224346 |
| Height | 0.7" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 8.9" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 224346 Gas Ram Adj. 650n Sw Fld Guar
