Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 221878 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 221878 6.85 Inch Gasket T/ts 23f to 23f Black
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 221878 |
| Manufacturer Part # | 221878 |
| Height | 3.55" |
| Width | 6.85" |
| Depth | 23.55" |
| Weight | 1.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 221878 Gasket T/ts 23f/23f 2 Hc Black
