RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 2204446 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 2204446 12 Inch Replacement Screen F Ilter Stainless Steel with Debris Capture
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 2204446 |
| Manufacturer Part # | 2204446 |
| Height | 1.7" |
| Width | 12.4" |
| Depth | 14.95" |
| Weight | 1.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 2204446 Screen 1817 Sana Grid F Ilter
