RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2193979 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2193979 1.95 Inch Switch Electric Three-Way Thermoplastic
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2193979 |
| Manufacturer Part # | 2193979 |
| Height | 1.7" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2193979 Switch 20a 3 Way Dp D T
