Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 21874000 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 21874000 19 Inch Electric Free Standing Warmer Stainless Steel to Maintain Temperature
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 21874000 |
| Manufacturer Part # | 21874000 |
| Height | 14" |
| Width | 19" |
| Depth | 27" |
| Weight | 22.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 21874000 Warmer Free Standing 120
