RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 21847750 commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 21847750 14 Inch Flue Diverter Direct Vent Commercial Ventilation
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 21847750 |
| Manufacturer Part # | 21847750 |
| Height | 14" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 26.8" |
| Weight | 13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 21847750 Flue Divrtr 7 Dirct Vent
