RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 21840565 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 21840565 Door Chain Assy 5.5 Inch Width OEM High-traffic Security
| Manufacturer | Tri-Star |
|---|---|
| Model Number | 21840565 |
| Manufacturer Part # | 21840565 |
| Height | 1.25" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 19" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Tri-Star 21840565 Door Chain Assy (co11)
