RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 217823 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 217823 3.5 Inch Start Cap OEM for Commercial Equipment
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 217823 |
| Manufacturer Part # | 217823 |
| Height | 1.8" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 217823 Start Cap.for 216463 #014 0053 26
