Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg coffee service supplies.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 21764 coffee service supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 21764 6 Oz Ladle to Portion Sauces and Gravies Stainless Steel 12 Inch
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 21764 |
| Manufacturer Part # | 21764 |
| Height | 3.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 14.25" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | ??? |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 21764 Material Stainless Steel, Length 12", 305 Mm, Capacity 6 Fl Oz, 177 Ml
