Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield aftermarket prep refrigerators.
- Engineered to match existing Delfield units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Delfield 216-2715 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 216-2715 5 Inch Stainless Steel Electric Fan Motor 115v
| Fits with Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 216-2715 |
| Manufacturer Part # | 216-2715 |
| Height | 4" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 216-2715 Fan Motor 115v
