RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 215458 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 215458 5.05 Inch Valve Expansion 1.50 Ton OEM Refrigeration System
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 215458 |
| Manufacturer Part # | 215458 |
| Height | 4" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 215458 Valve Expansion 1.50 Ton
