Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Henny Penny units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Henny Penny 21355 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 21355 6.5 Inch Drain Valve with Extension Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 21355 |
| Manufacturer Part # | 21355 |
| Height | 5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 3.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 21355 Stainless Steel Drain Valve With Extension, 1-1/2" Fpt In/out With A 90 Degree Elbow, Henny Pennt Fryer Ofg-390 Ofg-391 Pfg-690 Pfg-691
