RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke portable salad bar parts and accessories.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 212069 portable salad bar parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 212069 4 Inch Light Indicator Electric Indicator Signal
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 212069 |
| Manufacturer Part # | 212069 |
| Height | 0.65" |
| Width | 4" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 212069 Light Indicator 240v Re D
