Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett aftermarket convection ovens.
- Engineered to match existing Blodgett units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Blodgett 21100 convection ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 21100 1-3/4 Inch Striker Plate Blodgett Zephaire E G with 2 Slotted Holes
| Fits with Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 21100 |
| Manufacturer Part # | 21100 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 21100 Striker Plate, 1-3/4" X 1-9/16" 2 Slotted Holes, Blodgett Zephaire E G
