Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro plate covers.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 20HPCHN-150 plate covers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro 20HPCHN-150 10 Inch Notched Cover with Handle Amber
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 20HPCHN-150 |
| Manufacturer Part # | 20HPCHN-150 |
| Height | 0.75" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 12.75" |
| Weight | 0.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 20HPCHN-150 Color Amber, Size Half ., Temperature Range -40 To 191 C, -40 To 375 F, Nsf Certified Y
