RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 2064100000 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 2064100000 Width 0.85 Inch DSI Probe Stainless Steel - OEM
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 2064100000 |
| Manufacturer Part # | 2064100000 |
| Height | 0.8" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 4.35" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 2064100000 Delta S Probe Dsi 1659 0 9
