RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie aftermarket insets.
- Engineered to match existing Vollrath/Idea-Medalie units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Vollrath/Idea-Medalie 20600 insets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie 20600 4.5 Inch False Bottom for 1/6 Pan Stainless Steel to Drain Bacon
| Fits with Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 20600 |
| Manufacturer Part # | 20600 |
| Height | 0.5" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 20600 For 1/6 Pan (bacon)
