RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 20526.1222 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 20526.1222 .222gpm OEM Flow Washer Set for Bunn Coffee Machines
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 20526.1222 |
| Manufacturer Part # | 20526.1222 |
| Height | 0.85" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 3.55" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 20526.1222 .222gpm Flow Washer/gasket Set
