Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn aftermarket coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn 20211-0100 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 20211-0100 8 Inch Thermal Fuse 1/4 Inch F Pushons Bunn-o-matic
| Fits with Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 20211-0100 |
| Manufacturer Part # | 20211-0100 |
| Height | 8" |
| Width | 0.1" |
| Depth | 0.2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 20211-0100 Thermal Fuse, 8" Long 1/4" F Pushons Q/d, Bunn-o-matic
